Posiłki w aplikacji zamowposilek.pl

W szkole, oddziale przedszkolnym i przedszkolu zamawianie posiłków odbywa się poprzez aplikację „zamowposilek.pl”. Aby się zarejestrować prosimy kliknąć w poniższy link lub skopiować go do przeglądarki: Zamów Posiłek (zamowposilek.pl)

Zalecamy korzystanie z przeglądarki Chrome lub Safari. Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych (należy kliknąć w poniższe linki, aby otworzyć lub skopiować go do przeglądarki):

jak się zarejestrować:

jak płacić i zamawiać posiłki:

System działa na zasadzie przedpłat, to znaczy, aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki a potem złożyć zamówienie.

Płatności dokonujemy tylko online bezpośrednio z aplikacji „zamowposilek.pl”. Nie ma możliwości wykonywania płatności przelewem tradycyjnym.

Po zarejestrowaniu zachęcamy Państwa do skorzystania z wygodnej aplikacji mobilnej na telefony.

Jak to zrobić:
- w telefonie z systemem Android (Samsung, LG, HTC, Huawei i inne) należy wejść w „Sklep Play” (Google Play), w telefonie firmy iPhone należy wejść w sklep „App Store”.

- następnie wyszukać „zamowposilek.pl” z ikonką

- kliknąć „zainstaluj” i „otwórz”
- pozostaje już tylko zalogowanie się – login to podany przy rejestracji email, a hasło jest to samo jakie nadano przy pierwszym logowaniu

Zamówienie lub odwołanie posiłków można złożyć w aplikacji zawsze w tym samym dniu do godziny 7:00. Informacje na temat cen posiłków i wybranych zestawów oraz kosztów wyżywienia na wybrany okres znajdą Państwo po zalogowaniu w aplikacji.

W razie problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta aplikacji bok@zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę "Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

Każdorazowe opłacenie posiłków spowoduje naliczenie opłat w wysokości 2 zł. Jest to opłata za ekspresowy przelew.

Data dodania: 2023-02-16 12:22:33

„Przylecę do Was na skrzydłach marzeń."

Wanda Chotomska
Gmina Kolbudy