Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Kadra

Przemysław Sautycz - dyrektor

Anna Koziara -  kierownik świetlicy, wychowawczyni klasy 1b


Kadra Pedagogiczna w Szkole Podstawowej:

  • Bielewicz Eliza - wychowawczyni klasy 1a, świetlicy
  • Bulińska- Biskup Marta - wychowawczyni klasy 3a, pedagog
  • Dąbrowska Anna - nauczycielka języka regionalnego kaszubskiego, języka polskiego jako obcego
  • Dembowska Małgorzata - wychowawczyni klasy 3b, świetlicy
  • Jankowska Mariola - nauczyciel religii w klasach 1 i 2
  • Kaminiecka Jolanta - psycholog, nauczycielka świetlicy - urlop
  • Kwoczko Jolanta - nauczycielka współorganizująca nauczanie w klasie 3a
  • Makurat Alicja - nauczycielka współorganizująca nauczanie w klasie 3a
  • Migda Leszek - nauczyciel WF, wychowawca świetlicy
  • Obrycka Iwona - nauczycielka gimnastyki korekcyjnej, terapii pedagogicznej, bibliotekarka
  • Opielewicz Marta - nauczycielka języka angielskiego, świetlicy
  • Pluwak Paulina - wychowawczyni w świetlicy
  • Płotka Gabriela - wychowawczyni w świetlicy
  • Stolarska Ewelina - nauczycielka logopedii, rewalidacji, wczesnego wspomagania rozwoju, pedagog specjalny
  • Ślozowska Barbara - nauczycielka współorganizująca nauczanie w 2a
  • Urbaniak Anna - wychowawczyni klasy 2b, świetlicy
  • ks. Wirkus Rafał - nauczyciel religii w klasach 3
  • Wolska Beata - wychowawczyni klasy 2a, świetlicy, nauczycielka terapii pedagogicznej

 Kadra Pedagogiczna w Przedszkolu i Oddziale Przedszkolnym:

  • Chojnowska Olga - wychowawczyni oddziału przedszkolnego
  • Gawor Marta - wychowawczyni przedszkola, wychowawca świetlicy - urlop
  • Głodowska Emilia - wychowawczyni przedszkola
  • Januszewska Elżbieta - wychowawczyni oddziału przedszkolnego, nauczyciel rytmiki
  • Opielewicz Marta - nauczycielka j. angielskiego
  • Stolarska Ewelina - nauczycielka logopedii
  • Wasilewska Marta - wychowawczyni przedszkola
  • ks. Wirkus Rafał - nauczyciel religii w klasach 3

 Pracownicy administracji:

  • Małgorzata Markowska - sekretarz szkoły
  • Sylwia Skulska - sekretarka

Pracownicy obsługi:

  • Sylwia Bugajska - pomoc nauczyciela
  • Emilia Garska - woźna
  • Alicja Gelińska - woźna
  • Teresa Kuchnicka - pomoc nauczyciela
  • Mirosław Lorek - konserwator
  • Mariola Skłodowska - woźna
  • Anna Leszka - woźna

 

Data dodania: 2022-07-02 17:15:52
Data edycji: 2024-03-07 12:31:33
Ilość wyświetleń: 2175

„Przylecę do Was na skrzydłach marzeń."

Wanda Chotomska
Gmina Kolbudy
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej