Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

UROCZYSTE WRĘCZENIE NAGRÓD GMINNYCH KONKURSÓW PROFILAKTYCZNYCH

UROCZYSTE WRĘCZENIE NAGRÓD GMINNYCH KONKURSÓW PROFILAKTYCZNYCH
W dniu 29 maja 2024r. odbyło się wręczenie nagród laureatom gminnych konkursów profilaktycznych organizowanych przez ZKiW w Lublewie Gdańskim.
Z tej okazji uczniowie klasy 3a i 3b przygotowali wspaniałe przedstawienie promujące zdrowy styl życia i przeciwdziałanie agresji.
LISTA LAUREATÓW V EDYCJI Gminnego Konkursu Profilaktyczno-Plastycznego „Agresji i przemocy mówimy „NIE”
Koordynatorzy konkursu: Alicja Makurat, Marta Wasilewska, Paulina Pluwak
Celem konkursu było:
*poszerzenie wiedzy uczniów na temat negatywnych konsekwencji wynikających z agresji i przemocy,
*promowanie właściwych zachowań, rozwijanie umiejętności plastycznych oraz kreatywności dzieci,
*zaangażowanie uczniów z terenu naszej gminy do działań profilaktycznych,
*uświadomienie odpowiedzialności za słowa, zachowania i czyny.
W drodze oceny wyłoniono prace następujących uczniów:
KLASY I
I miejsce: Jan Opielewicz, Zespół Kształcenia i Wychowania w Lublewie Gd.
II miejsce: Michalina Kryszewska, Zespół Kształcenia i Wychowania w Lublewie Gd.
III miejsce: Jakub Kupis, Zespół Kształcenia i Wychowania w Lublewie Gd.
KLASY II
I miejsce: Kornelia Zglenicka, Szkoła Podstawowa w Pręgowie.
II miejsce: Marta Bochniak, Szkoła Podstawowa w Pręgowie.
III miejsce: Lucyna Sowa, ZKiW Kolbudy, Filia Buszkowy.
III miejsce: Oliwia Gajtka , Zespół Kształcenia i Wychowania w Lublewie Gd.
KLASY III:
I miejsce: Izabela Milewska, Zespół Kształcenia i Wychowania w Lublewie Gd.
II miejsce: Lena Klejna, Zespół Kształcenia i Wychowania w Lublewie Gd.
III miejsce: Piotr Bochniak, Szkoła Podstawowa w Pręgowie.
LISTA LAUREATÓW X EDYCJI GMINNEGO KONKURSU PROFILAKTYCZNO-PLASTYCZNEGO
„RECEPTA NA ZDROWIE – hałas szkodzi, cisza łagodzi”
Koordynator konkursu: Małgorzata Dembowska
Celem konkursu było:
Ø promowanie zdrowego stylu życia,
Ø rozwijanie umiejętności plastycznych oraz kreatywności dzieci,
Ø integracja placówek szkolnych i promocja w środowisku lokalnym.
Komisja wyłaniając zwycięzców brała pod uwagę następujące kryteria:
Ø zgodność pracy z tematyką,
Ø inwencja i pomysłowość prezentacji tematyki,
Ø ogólne wrażenia estetyczne.
W drodze oceny wyłoniono prace następujących uczniów:
KLASY I
I miejsce: Pola Demianiuk, Zespół Kształcenia i Wychowania w Lublewie Gd.
II miejsce: Zuzanna Klimaszewska, Zespół Kształcenia i Wychowania w Lublewie Gd.
Antonina Kaczorowska, Szkoła Podstawowa w Kowalach
III miejsce: Laura Kaszubowska, Zespół Kształcenia i Wychowania w Lublewie Gd.
Maciej Kubiak, Zespół Kształcenia i Wychowania w Lublewie Gd.
KLASY II
I miejsce: Martyna Martynelis, Szkoła Podstawowa w Kowalach
II miejsce: Wojtek Kwiatkowski, Zespół Kształcenia i Wychowania w Lublewie Gd.
III miejsce: Aleksandra Wołyniec, Zespół Kształcenia i Wychowania w Kolbudach
KLASY III:
I miejsce: Helena Zaborowska, Zespół Kształcenia i Wychowania w Lublewie Gd.
II miejsce: Lena Klejna, Zespół Kształcenia i Wychowania w Lublewie Gd.
III miejsce: Stanisław Bielewicz, Zespół Kształcenia i Wychowania w Lublewie Gd.
GATULUJEMY LAUREATOM!!!???
Data dodania: 2024-05-29 20:43:13
Data edycji: 2024-06-12 20:45:59
Ilość wyświetleń: 39

„Przylecę do Was na skrzydłach marzeń."

Wanda Chotomska
Gmina Kolbudy
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej